Kontakt/Contact:
Kde nás najdete/Where to find us:

Gorazdova 14

Praha 2

vivacityterapie@gmail.com

Tel: +420 728 774 046

Otevírací doba/Opening hours:

dle objednávek, nejčastěji 9-22/according to the booking, mostly 9am-10pm

  • Facebook Social Icon

Naši terapeuté:

Anička

Po maturitě na gymnáziu jsem nastoupila na lékařskou fakultu, kde jsem strávila přes čtyři roky studia, během nichž jsem se věnovala myoskeletální medicíně a oborům s tím souvisejícím. Učila jsem se poznávat lidské tělo. Později jsem navštěvovala řadu kurzů, které rozvinuly moje diagnostické dovednosti a pomohly mi pochopit věci v hlubších souvislostech.

Ke každému klientovi přistupuji naprosto individuálně.

Neustále si rozšiřuji rozsah svých znalostí.

Ve své práci jsem opravdu dobrá.

Tak pokud Vás něco trápí, jsem tu pro Vás.

Petr

 

Většina mého úsilí v životě směřuje k rozšiřování pole dovedností a znalostí nejen v teoretických směrech, ale především v praktickém pojetí aplikace zdravého životního stylu.

Ve svém volném čase se věnuji prohlubování znalostí léčebných technik, akupresuře, studiu Shiatsu, muzikoterapii, vnitřním bojovým uměním a sportům všeho druhu.

Svou práci dělám jako koníček- tzn. s láskou, což je důležité pro spokojenost klienta a dobrý pocit, o který se vždy snažím individuálním pečlivým přístupem.

​Dávám přednost srozumitelné a kvalitní nabídce, tak aby se klient mohl dobře orientovat a věděl, čeho se mu dostane.
Při systematickém průběžném pozorování faktorů příčin a důsledků tělesných změn nastavím terapii pro potřebu jedince a skloubím širokou škálu technik vyhovujících těmto potřebám, které se snažím pozitivně naplnit.
Každý z nás je jedinečný a každý si zaslouží jedinečný přístup! :)